В Ужгородському замку відновили дах

27 Грудня 2022, 18:00
В Ужгородському замку відновили дах 1027
В Ужгородському замку відновили дах

В Ужгородському замку завершили аварійні роботи з ремонту даху над містком, що веде у основний двір. 

Про це повідомляє Закарпатська обласна рада.

Ділянка даху, яку повністю відновили, обгородили захисною сіткою, але дрібніші частки черепиці таки створювали незручності для відвідувачів. Крім того, через пошкоджений дах промокали перекриття, що створювало загрозу для фондів музею.

За словами виконувачки обов’язків директора Закарпатського краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького Закарпатської облради Ольги Шумовської, до якого належить будівля замку, у ході робіт замінили стропильні дошки й обробили їх протипожежним засобом від гниття та пошкодження комахами. 
 
Відновили всю пошкоджену ділянку черепиці. Роботи виконував підрядник — ТОВ «Гарантбуд». Кошти на ремонт виділили із резервного фонду місцевого бюджету на заходи із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у будівлі закладу культури, мистецтв на невідкладні аварійні роботи даху.
 
«Незважаючи на військовий час, не забуваємо про збереження культурної спадщини краю. Ремонт частини пошкодженого даху – перший крок із комплексу робіт, які потрібно зробити у цій історичній споруді. Дякуємо за сприяння голові військової адміністрації Віктору Микиті і сподіваємося на наступні кроки зі збереження візитівки Закарпаття», – зауважив голова облради Володимир Чубірко.
Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024
14.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром