Державний архів Рівненської області долучився до проєкту оцифруванння фондів

20 Грудня 2022, 19:39
Державний архів Рівненської області долучився до проєкту оцифруванння фондів 1000
Державний архів Рівненської області долучився до проєкту оцифруванння фондів
За участі Голови Укрдержархіву Анатолія Хромова, офіційного представника корпорації FamilySearch в Україні Олександра Січкаренка, директорів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Олени Чижової та Державного архіву Рівненської області Олега Дзецька відбулося підписання договору про співробітництво з корпорацією FamilySearch International (США).
 
Про це повідомляє Державна архівна служба України.
 
З дати вчинення Державною архівною службою України Меморандуму про співробітництво з корпорацією FamilySearch International (США) підписано вже 16 договорів з державними архівами України, що передбачають оцифрування документів генеалогічного характеру.
 
Завдяки тісній співпраці Державної архівної служби України з FamilySearch International (США), темпи оцифрування системи українських архівів зросли.
 
За умовами Договору між Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва та американською корпорацією FamilySearch International (США) розпочнуть реалізацію важливого проєкту з оцифрування біографічних документів з особових фондів архіву-музею, а Державний архів Рівненської області підготував до оцифрування: церковні, юдейські, дворянські, податкові, військові та інші документи.
 
 
Довідково: 
 
2 червня 2020 року Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов підписав Меморандум про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International (США), метою якого є оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру, створення фонду користування на такі документи та безкоштовного онлайн доступу до цифрових копій.
Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024
14.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром