Вийде друком книга «Архіви КГБ. Невигадані історії»

12 Жовтня 2022, 12:06
Вийде друком книга «Архіви КГБ. Невигадані історії» 1078
Вийде друком книга «Архіви КГБ. Невигадані історії»
Наприкінці листопада у видавництві Vivat вийде книжка «Архіви КГБ. Невигадані історії» авторства дослідника архівів радянських спецслужб Едуарда Андрющенка
 
Про це повідомляє Центр досліджень визвольного руху.
 
Видання складається з 18 найцікавіших сюжетів, які автору вдалося розшукати у розсекречених архівних документах і які публікувалися у різних виданнях. Деякі з історій доповнені: нові документи та нові свідки знаходилися після публікації історій у ЗМІ.
 
У виданні читачі знайдуть:
 
  • історії видатних митців та цинічних вбивць, спортсменів та шпигунів, агентів та втікачів;
  • історії, про які ніхто ніколи не розповідав — про зірваний шлюб нащадків Лесі Українки та Івана Франка, про те, що дружина Володимира Сосюри — агентка спецслужб, про Сергія Параджанова і Джона Стейнбека;
  • історії про справи складного життя та боротьбу українців у фальшивому псевдокомуністичному соціумі, у яких розписано, як руйнували сімейне життя, кар'єру та психологічний стан людей вбивствами, шантажем, залякуванням, підкупами.
Едуард Андрющенко оголосив про старт передзамовлення, для якого діє знижка 20%. За бажанням примірник можна підписати у автора. Деталі передзамовлення можна знайти за цим посиланням.
 
 
Коментар
21/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024