У Рівному допоможуть підготуватися до ЗНО та ДПА з історії України

22 Вересня 2022, 17:10
У Рівному допоможуть підготуватися до ЗНО та ДПА з історії України 1215
У Рівному допоможуть підготуватися до ЗНО та ДПА з історії України

Комунальний заклад обласної ради «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» відновлює заняття з підготовки майбутніх вступників до ЗНО та ДПА з історії України.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Цього року заняття «ЗНОву» відбуватимуться в новому, цікавішому, форматі. І не лише для абітурієнтів, а й для всіх охочих, хто зацікавлений мати комплексні знання з історії.

«Минулого разу ми зі слухачами опрацьовували типові тести із ЗНО та ДПА. Натомість цього року змінюємо формат навчання, бо прагнемо не просто закріпити шкільну програму, окреслити ключові дати та періоди, а навчити бачити нашу історію ширше та глибше, розумітися на процесах, прослідковувати історичний ланцюжок», – пояснила директорка пластового центру Оксана Скляр.

Формат навчання обрали різноплановий: окрім традиційних лекції, будуть дебати, панельні дискусії тощо. Спільно з працівниками центру заняття проводитимуть історики, краєзнавці, фольклористи. Навчання відбуватиметься в групах до 15 осіб і за попередньою реєстрацією.

Запис на перше заняття, яке заплановане на 30 вересня, триватиме до 29 вересня. Організатори наголошують, що участь в курсі «ЗНОву» – безкоштовна.  Адреса центру: вулиця Симона Петлюри, 17.

Читайте також: Курс Тімоті Снайдера з історії України доступний онлайн

Коментар
29/09/2023 Четвер
28.09.2023