Український мартиролог ХХ століття поповнився даними про жертв репресій

07 Вересня 2022, 15:03
Український мартиролог ХХ століття поповнився даними про жертв репресій 736
Український мартиролог ХХ століття поповнився даними про жертв репресій

На початок вересня 2022 року база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 639 постраждалих осіб, у тому числі 103 фотодокумента.

Про це повідомляє Державна архівна служба України.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію державних архівів Дніпропетровської, Сумської та Одеської областей й успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 93 475 репресованих осіб. Ознайомитися з даними можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що в серпні Український мартиролог XX століття поповнився інформацією ще про понад півтори тисячі репресованих осіб

Довідково: 

«Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.

Коментар
14/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024