Оголосили конкурс для дослідників єврейських кладовищ

23 Серпня 2022, 14:36
Оголосили конкурс для дослідників єврейських цвинтарів 742
Оголосили конкурс для дослідників єврейських цвинтарів

Європейська ініціатива зі збереження єврейських кладовищ та організація Centropa оголосили конкурс «Місцеві єврейські кладовища як джерело до вивчення локальної історії».

Про це повідомляє Історична правда.

В багатьох регіонах України свідченням єврейської присутності є кладовища. Вони є важливим джерелом для дослідження місцевої єврейської спадщини для науковців в першу чергу, але можуть стати об'єктом вивчення для молоді. 

За умовами конкурсу учасники для свого проєкту можуть обрати одну з двох категорій:
  • Короткий відеоролик;
  • Онлайн брошура.
Тематика конкурсних робіт довільна, але повинна стосуватись локального єврейського кладовища: наприклад, його історії, сучасному вигляду, викликам сьогодення, біографії відомих осіб, які поховані на кладовищі, особливості надгробного орнаменту і написів (епітафій), тощо.
 
Більш детальну інформацію та рекомендації щодо конкурсних робіт можна знайти за цим посиланням. Посібник з порадами тут.
 
До участі в конкурсі приймаються роботи від українських навчальних закладів середньої та вищої освіти. Кінцевий термін подання робіт: 25 лютого 2023 року. Email для консультацій: [email protected]
 
Презентація найкращих проєктів та офіційна церемонія нагородження пройде орієнтовно в травні 2023 року. Конкурсні роботи переможців будуть розміщені на освітніх інтернет-ресурсах Centropa та ESJF на правах загального доступу. Email для консультацій: [email protected]
 
Коментар
Код блоку:
03/10/2022 Понеділок
03.10.2022
02.10.2022