Музей книги та друкарства в Острозі отримав американську монету, випущену на підтримку України

07 Серпня 2022, 17:48
Монета на підтримку України 620
Монета на підтримку України

Монета присвячена виступу Володимира Зеленського  перед Конгресом США.

Музей книги та друкарства міста Острога  отримав у подарунок монету, випущену в США на підтримку України. Про це йдеться на фейсбук-сторінці закладу.

Монета присвячена виступу Володимира Зеленського через Zoom зі свого офісу в Києві перед Конгресом США 7 березня 2022 року з подякою американському народові за безпрецедентну допомогу та закликом до країн світу допомогти Україні у війні проти російського агресора.
 
На аверсі монети зображений момент виступу Зеленського, напис по колу: «Лідер світу. Лідер миру», на звороті – профільні зображення Президентів США та України. Наклад обмежений – 2500 штук. Монета має сертифікат автентичності, до неї вручається оксамитовий подарунковий футляр із зовнішньою коробкою, на кришці якої – золотий логотип Білого Дому.
 
Подарунок, зазначається в дописі, музей отримав завдяки Родні Рацлаву з Канзасу, США. Його дід був засновником сіл Прикордонне та Лісна біля Острога. Але подарунка не було б, якби не Олександр Хома, друг музею, який займався всією організаційною роботою, а нині  в лавах ЗСУ боронить Україну. 
 

Олександр Хома
Олександр Хома

Коментар
Код блоку:
29/09/2022 Четвер
29.09.2022
28.09.2022