Військовослужбовець з Іваничів закликає духовенство та парафіян громади переходити з УПЦ МП до ПЦУ

07 Червня 2022, 11:03
Військовослужбовець з Іваничів закликає духовенство та парафіян громади переходити з УПЦ МП до ПЦУ 829
Військовослужбовець з Іваничів закликає духовенство та парафіян громади переходити з УПЦ МП до ПЦУ

Депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода», який є військовослужбовцем та перебуває на фронті, висловив свою думку щодо необхідності переходу місцевих громад до Православної церкви України.

Про це Віктор Вілентко написав на сторінці у фейсбуці.

Не можу не висловити своєї думки, пише він, стосовно подій котрі продовжують «обжовуватись» навколо церковних питань. Дивлюсь то там, то тут довкола селища приймаються конкретні рішення про перехід від «московії» до ПЦУ. У нас мов зачаровано...ні пострадянської символіки, ні питання церкви не вирішується. Вочевидь, на перший погляд здається, що у нас люди відрізняються від інших в районі, повірте що такі самі. 

«Місцева влада через підтримку депутатів, які в своїй більшості або просто пасивні, або ж являються парафіянами УПЦ МП. Влада має зобов'язання перед більшістю виборців проукраїнської позиції, висловитись публічно стосовно необхідності та беззаперечності переходу від УПЦ МП в ПЦУ» – зазначає Вілентко.

За словами військовослужбовця, у громаді думають, що вдасться приховати проблему. Не навчились говорити на чорне – чорне, а де біле – біле та відрізняти одне від одного. Місцеві депутати, за винятком кількох, перетворились у кероване стадо. Прикро. Настав час істини не тільки тут на війні, але і на місцях...Потрібно робити висновки.

Читайте також: Парафіяни Пантелеймонівського храму Іванич не перейшли до ПЦУ, проведуть повторні збори

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024