Парафію з Рожищенщини прийняли у клір Волинської єпархії ПЦУ

06 Червня 2022, 10:12
Парафію із села Переспа прийняли у клір Волинської єпархії ПЦУ 451
Парафію із села Переспа прийняли у клір Волинської єпархії ПЦУ

Архієрей Православної церкви України, митрополит Луцький і Волинський Михаїл підписав розпорядження про прийняття у клір Волинської єпархії Православної церкви України Свято-Миколаївської парафії села Переспа Рожищенської громади.

Відповідний документ владика підписав у вівторок, 31 травня. Про це Район.Рожище розповіли прихожани храму.

Розпорядження митрополит видав на підставі звернення і протоколу загальних зборів релігійної громади.

«На підставі звернення і протоколу загальних зборів Свято-Миколаївської релігійної громади Української православної церкви села Переспа Луцького району від 29 травня 2022 року парафія приймається в клір Волинської єпархії Православної церкви України», – йдеться у документі.

З нагоди історичної події митрополит Михаїл подарував парафії Святого Миколая села Переспа ікону Волинської Божої Матері, яку вшановують 13 липня.

 

Рішення про перехід до ПЦУ релігійна громада у Переспі прийняла у неділю, 29 травня. Збори організували на церковному подвір'ї. До голосування зареєструвалося 186 людей, усі вони висловилися за перехід до Православної церкви України.

Частина парафіян відмовилася брати участь у голосуванні. Настоятель храму, протоієрей Михайло Хвесик рішення громади не підтримав та залишився вірним московському патріархатові.

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022