У громадах на Волині та Рівненщині з’являться Алеї слави ЗСУ

23 Травня 2022, 13:08
Сто лілій – у сто громад 275
Сто лілій – у сто громад

«Сто лілій – у сто громад заради Перемоги». Таку акцію ініціювала газета «Сільський вісник» у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V. Для участі в акції зголосилися понад сто громад.

Про це повідомила на фейсбук-сторінці директорка Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України Наталія Ключник.

«Практично всі громади готові висадити Алеї слави. І цей процес розпочато. Критеріями відбору громад для  отримання наборів було, в першу чергу, мотивація, наявність місця для висадки та кількість внутрішньо переміщених осіб у  громадах. Тому, нажаль, не всі отримають безкоштовні набори. Алеї будуть висаджені місцевими жителями, спільно з тимчасово переміщеними особами, які вже стали частиною сім’ї у центральній та Західній  Україні через втрату житла», – йдеться у дописі.

З 20 травня комплекти почали надходити у громади. 

Алеї слави Збройних сил України з'являться у Смизькій, Козинській, Бугринській, Острозькій громадах Рівненської області, Рожищенській, Володимир-ВолинськійГолобській – Волинської області.

Читайте також: У Дубні прибрали старе польське кладовище

Коментар
01/07/2022 П'ятниця
01.07.2022
30.06.2022