Перейменування вулиць у Нововолинську: запрошують долучитися до громадських обговорень

20 Травня 2022, 09:00
Нововолинськ 331
Нововолинськ

Спеціальна комісія у складі працівників культури, освіти, музею, громадських діячів міста пропонує перейменувати чотири з половиною  десятки вулиць, демонтувати радянські мозаїчні панно та  знести пам’ятний знак.

Одне з перших, що робить ворог на тимчасово окупованих територіях – замінює топоніми на російські й повертає містам радянські назви. Тож саме час навести лад із перейменуванням вулиць і декомунізацією у Нововолинську. В українських містах вулиці носитимуть імена українських діячів.

Громадські слухання щодо перейменування вулиць Нововолинська відбудуться 30 червня о 17:00 в міському Палаці культури. Про це пишуть на сторінці Нововолинської міськради у фейсбуці.

Тривалий час працювала спеціальна комісія у складі працівників культури, освіти, музею, громадських діячів. Вони розглянули питання щодо перейменування 45 вулиць, демонтажу радянських мозаїчних панно у центрі міста та знесення пам’ятного знаку оборонцям укріпрайону.

Читайте також: Повідомили список вулиць Нововолинської громади, які планують перейменувати

Наразі пропозиції комісії залишаються пропозиціями. Рішення прийматимуть мешканці! Тому розпочинаємо громадське обговорення.
Свої варіанти можна буде надіслати на електронну пошту: [email protected], повідомити телефоном: 03344-3-23-23 або принести в громадську приймальню міськради (проспект Дружби, 27, перший поверх).

 

Коментар
01/07/2022 П'ятниця
01.07.2022
30.06.2022