Під час виконання бойового завдання загинув мешканець Іваничівської громади

18 Травня 2022, 17:18
Під час виконання бойового завдання загинув мешканець Іваничівської громади 770
Під час виконання бойового завдання загинув мешканець Іваничівської громади

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся Іваничівської громади. В результаті ворожого обстрілу  під час виконання бойового завдання куля обірвала життя 27-річного Віталія Дідика.

Про це повідомляють на сайті селищної ради.

Віталій народився в селі Мишів, тут зростав, навчався у школі, закінчив її.

Ніколи не пасував перед труднощами, служив у зоні АТО, був у гарячих точках, де велися запеклі бої. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України продовжив захищати рідну країну.

В ході виконання бойового завдання був вірний військовій присязі, виявив стійкість і мужність у бою за Батьківщину.

«Йдуть у засвіти найкращі життя… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем. Іваничівська селищна рада, виконавчий комітет, селищна голова Лідія Томашевська, уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття  батькам та сестрі Віталія, усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Віталія Дідика – та розділяють їх горе», – йдеться у повідомленні.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував…

Читайте також: На війні загинув Герой з Нововолинська

«Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Віталія знайде вічний спокій…Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!», – додають працівники селищної ради.

Коментар
01/07/2022 П'ятниця
01.07.2022
30.06.2022