Дубно: священники УПЦ МП пообіцяли оприлюднити офіційне звернення до громадськості міста з оголошенням своєї позиції щодо війни

14 Березня 2022, 09:14
Зустріч керівників громади зі священниками УПЦ МП 1077
Зустріч керівників громади зі священниками УПЦ МП

Настоятелі релігійних громад УПЦ МП запевнили, що вони засуджують російську агресію, моляться за Україну та її воїнів, не поминають під час богослужінь Кирила, надають допомогу українській армії та біженцям.

У Дубні з ініціативи міського голови Василя Антонюка та депутатів міської ради відбулася зустріч зі священниками УПЦ МП – пише тижневик «Нове життя».

Міський голова, зазначається в повідомленні, пояснив, що, зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в країні та початок війни внаслідок вторгнення Росії в Україну, однією з резонансних тем у суспільстві та, зокрема в Дубенській громаді, є незрозуміла позиція духовенства та парафіян УПЦ МП в умовах війни.

Священників попросили висловитись та надати чіткі роз'яснення своєї позиції. Настоятелі релігійних громад запевнили присутніх керівників та депутатів, що вони засуджують російську агресію, моляться за Україну та її воїнів, не поминають під час богослужінь Кирила, надають допомогу українській армії та біженцям. 

Також священники висловили свою одностайність з українським народом, а також пообіцяли з метою зняття суспільної напруги підготувати та оприлюднити офіційне звернення до громадськості міста з оголошенням своєї позиції щодо війни та інших актуальних питань.

 

Читайте такожВ ім’я отця і сина, і Владіміра Владімірича Путіна

 
 
Коментар
21/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024