У Сваляві відзначили День Соборності України

23 Січня 2022, 16:09
У Сваляві відзначили День Соборності України 738
У Сваляві відзначили День Соборності України

У Свалявському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України. На заході зібралися представники культури та міської ради на чолі з виконуючою обов'язки Свалявського міського голови Мирославою Скрипинець.

Заслухавши Державний Гімн, вшанувавши пам’ять героїв полеглих за національну незалежність у битві під Крутами та тих, хто віддав своє життя,  відстоюючи територіальну цілісність України у ході АТО і ООС, ведучі заходу методистка Свалявського БК Неля Алексанич та бібліотекарка кафедри обслуговування для юнацтва Свалявської ПБ Мар'яна Гріжак нагадали присутнім про основоположну подію на шляху до національного державотворення – Проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік та роль історичних постатей, які брали участь у творенні цього вікопомного документа.

Далі своїми виступами присутніх під керівництвом Василя Циганина тішили учасниці народного аматорського літературно-пісенного ансамблю Свалявської публічної бібліотеки «Берегиня».

Коментар
25/05/2022 Середа
25.05.2022
24.05.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром