Усіх охочих закликають долучитись до наповнення україномовної Вікіпедії

11 Січня 2022, 17:18
Усіх охочих закликають долучитись до наповнення україномовної Вікіпедії 818
Усіх охочих закликають долучитись до наповнення україномовної Вікіпедії

В українській Вікіпедії триває щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс стартував на початку грудня 2021 року і триватиме до кінця лютого 2022 року. До участі запрошують шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

Про це розповідають на сайті Львівської ОДА.

Конкурсні категорії конкурсу у 2021 — 2022 році: всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, українська література, українська мова та фізика. Конкурс має на меті наповнити найбільшу онлайн-енциклопедію якісними статтями з предметів шкільної програми, які будуть корисними для учнів, студентів та педагогів.

«Конкурс «Вікіпедія для школи» ми проводимо вже втретє; за перші два конкурси більше 1000 статей на теми шкільної програми з 11 різних предметів було створено та покращено. У 2021 – 2022 року ми робимо акцент саме на поліпшенні якості статей: розширенні вступів до статей, виправленні одруків та помилок перекладу, додаванні достовірних джерел та посилань», –  наголосила членкиня Правління ГО «Вікімедіа Україна» Наталія Ластовець.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету. Детальніше про умови конкурсу – на сайті.

Організатори також планують організувати навчальні вебінари із основ редагування Вікіпедії та сесії відповідей на запитання конкурсантів. 

Читайте також: Центр досліджень визвольного руху публікує вивезені до Росії архіви

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром