На Волині відкрили єдиний в Україні парк з вічнозеленими скульптурами

24 Вересня 2021, 12:16
Парк інтелектуального відпочинку «Легенда Володимира» 545
Парк інтелектуального відпочинку «Легенда Володимира»

У Володимирі-Волинському реалізували громадський проєкт «Парк інтелектуального відпочинку «Легенда Володимира», у рамках якого в місті встановили дев'ять вічнозелених скульптур.

Підстрижені рослини у вигляді різних постатей розмістили поблизу місцевого історичного музею. Про це пише Суспільне.

Зі слів автора ідеї Олександра Стемковського, для встановлення двометрових скульптур розробили спеціальні 3D-макети з використанням тривимірної комп’ютерної графіки.

«Це поки що єдиний в Україні парк топіарів. Є по декілька фігур в парках у Львові, Києві, але такий парк – тільки в нас. Називаємо «Парк інтелектуального відпочинку», оскільки людина, крім того, що може погуляти та сфотографуватися, також фігури певним чином змушують помислити над історіями та легендами міста Володимира», – розповів автор ідеї.

Серед скульптур – фігури охоронця музею у латах, монаха капуцина з вороном, княжної, закоханої пари з серцем, музикантів Володимирського колегіуму, колекціонера з дружиною на прогулянці, змієборця Юрія на коні та зі змієм, молодої княжни та вартового міста із сурмою.

«Кожна фігура розповідає історію чи легенду міста. Така в мене була ідея: зробити щось таке, чого в місті немає», – додав Олександр Стемковський.

Фігури встановили в рамках бюджету участі Володимир-Волинської міської ради. Вартість проєкту становила пів мільйона гривень.

Читайте також: В Анкарі буде вулиця Агатангела Кримського та Український парк

Коментар
27/10/2021 Середа
27.10.2021
26.10.2021
25.10.2021
24.10.2021