Автор скандальних ілюстрацій презентує у Луцьку нові роботи

03 Вересня 2021, 15:54
Олександр Грехов 1586
Олександр Грехов

«Історія про те, як відсвяткували 150-річчя з дня народження Лесі Українки, а через тиждень про неї забули» – мистецьке переосмислення святкувань круглих дат класиків від відомого українського ілюстратора Олександра Грехова.

Виставка підготовлена на замовлення радіо СІД FM у рамках проєкту «Привіт. Леся» за підтримки Українського культурного фонду.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку презентує виставкову частину проєкту 11 вересня о 15:00. На відкриття особисто завітає автор ілюстрацій Олександр Грехов. Експозицію можна буде побачити до 10 жовтня.

Олександр Грехов створює постіронічні ілюстрації для медіа та соціальних проєктів з 2017 року. На його рахунку одна знищена виставка та понад 30 експозицій, на які ніхто не вчиняв замах. Співпрацював із різними культурними інституціями, міністерствами, благодійним фондом «Таблеточки», гуманістичним рухом UAnimals, KharkivPride; виданнями Українська правда, The Ukrainians, Гендер в деталях, The Village Україна; компаніями Coca-Cola Ukraine, Сільпо, Promodo, Rozetka, Orner, Veterano Brownie та ін. Роботи зберігаються в фондах українських музеїв і приватних колекціях.

Читайте також: Листи, фотографії і зошит з піснями: які Лесині раритети зберігає Волинський краєзнавчий музей

Проєкт «Привіт. Леся» від радіо СІД FM покликаний розповісти про Лесю Українку набагато більше, ніж пишуть у шкільних підручниках; нарешті ближче познайомитися із видатною землячкою та дізнатися про її особисте життя й переживання. У межах проєкту українська акторка театру та кіно, заслужена артистка України Ірма Вітовська озвучує листи Лесі Українки; лідери думок діляться рефлексіями про її творчість та вплив, а серія радіопрограм та подкастів розвінчує міфи про її життя.

Проєкт «Привіт. Леся» відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте також«Імена твої, Україно»: у Луцьку відбудеться концерт пісень на поезію Івана Корсака

Коментар
26/09/2023 Вівторок
26.09.2023
25.09.2023