У Рівному збудують меморіал Героям Небесної Сотні та Воїнам АТО

27 Липня 2021, 15:46
Спорудження меморіалу 863
Спорудження меморіалу

Проєкт меморіалу Героям Небесної Сотні та Воїнам у Рівному планують розробити цьогоріч. Про це Суспільному повідомив начальник управління капітального будівництва Рівного Володимир Ляшук. Меморіал планують побудувати у сквері поблизу приміщення облради наступного року.

«Журі, до складу якого входили архітектори та представники родин загиблих Героїв та воїнів АТО, відібрали ескіз наприкінці 2020 року. Зараз потрібно розробити проєкт, щоб його реалізувати», – пояснив Володимир Ляшук.

Читайте також:  У Рівному хочуть знести найстарішу муровану будівлю міста

На це міське Управління капітального будівництва уже отримало 600 тисяч гривень. 

«На сьогодні ведуться перемовини із Сергієм Григоровичем, який виграв конкурс. Оскільки він не є проєктантом і не має бажання робити проєктну документацію, то ведуться перемовини – як делегувати нам ці повноваження, щоб ми могли оголосити тендер на проєкт», – пояснює Володимир Ляшук.

Представники Героїв Небесної Сотні та Воїнів АТО після конкурсу двічі зустрічалися із членом журі, архітектором Дмитром Котляровим. Вели перемовини, як імплементувати меморіал у навколишню забудову.

«У загальному ніби порозумілися. Швидше всього, що зв'яжемося з авторами проєкту, який посів друге місце, бо є ідея частково запозичити їхню концепцію, зі стіною», — зазначив Дмитро Котляров.

Читайте також: На Рівненщині реалізують проєкт про єврейську культурну спадщину

Коментар
17/09/2021 П'ятниця
17.09.2021
16.09.2021
15.09.2021