У Вишневі презентували 14-томний збірник творів Лесі Українки

16 Червня 2021, 09:00
Презентація 14-томника творів Лесі Українки 1592
Презентація 14-томника творів Лесі Українки

У стінах Вишнівської сільської ради відбулась презентація повного нецензурованого видання творів письменниці Лесі Українки у 14-ти томах. 

На захід завітали представники Волинського національного університету імені Лесі Українки, завдяки наполегливості та старанням яких виданню вдалося побачити світ, йдеться на сайті Вишнівської громади

Ректор ВНУ Анатолій Цьось наголосив, що робота над виданням тривала упродовж семи місяців, а це рекордно короткий термін для праці такого масштабу. Завдяки організованій роботі колег (14-ти творчих авторських колективів) Волинь тепер може пишатися своєрідною промоційною візитівкою.

Член редколегії видання, кандидат філологічних наук, професор, проректор з навчальної роботи та рекрутації ВНУ ім. Лесі Українки Юрій Громик зосередив свою увагу на змістовому наповненні видання, відмітивши, що Леся – не лише поетеса, а й геніальний прозаїк, драматург та історик.

Читайте також: Листи, фотографії і зошит з піснями: які Лесині раритети зберігає Волинський краєзнавчий музей

Сільський голова Віктор Сущик подякував гостям за візит та можливість доторкнутись до сторінок життєвої історії геніальної поетеси.

Окрім того, було підписано угоду про співпрацю між Вишнівською сільською радою та Волинським національним університетом ім. Лесі Українки.

Члени заходу мали можливість почути історію створення видання та непростий шлях, котрий довелось пройти творчій команді задля випуску 14-ти томів творів Лесі Українки.

Вишнівська сільська рада щиро дякує Волинському національному університету імені Лесі Українки за можливість поспілкуватись та стати очевидцями того, як твориться ще одна сторінка безсмертної слави доньки українського народу.

Читайте також: «Кипарисовий рай» Лесі Українки в Італії

Коментар
21/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024