Студентів запрошують подавати заявки на літню архівну онлайн-школу

14 Червня 2021, 18:30
Літня архівна онлайн-школа 1051
Літня архівна онлайн-школа
Центр досліджень визвольного руху запрошує взяти участь у Літній архівній онлайн-школі, яка відбудеться 5–9 липня 2021 року.
 
Про це  повідомили на сторінці Центру в фейсбуці.
 
Учасники школи досліджуватимуть таємниці режимних архівів, розплутуватимуть історії про агентів спецслужб, працюватимуть зі справами на репресованих митців українського авангарду і вчитимуться робити власні архівні розслідування.
 
Літня архівна онлайн-школа — це:
  • 10 теоретичних і практичних занять від провідних архівістів, дослідників та медійників, які навчать вас перетворювати архівні документи на живі історії;
  • робота з різними архівними документами та можливість реалізувати власне мікродослідження; 
  • групова робота за тематичними інтересами;
  • «вихід за площину» — переконаєтеся, що робота в архіві — це не тільки про політичну історію, а про повсякдення, культуру, соціум (і взагалі майже про все);
  • публікація кращих випускних робіт на сторінках інформаційних партнерів проекту.
 
Центр досліджень визвольного руху запрошує студентів — істориків, журналістів, філологів, культурологів, філософів та представників інших гуманітарних спеціальностей. Також розглядатимуть заявки молодих дослідників, докторантів та медійників.
 
Для участі у літній архівній школі учасникам необхідно мати технічну можливість відвідувати заходи на платформі ZOOM. Сертифікат отримають студенти, які відвідали усі навчальні модулі та виконали практичні завдання. Випускники школи також отримають комплекти навчальної літератури.
 
Дедлайн зголошення на участь у школі – 30 червня, 20.00. Необхідно заповнити реєстраційну форму за цим посиланням. Про результати відбору повідомлять не пізніше 1 липня. 
 

Літня школа
Літня школа

Архівна онлайн школа відбувається за підтримки Українського культурного фонду у рамках проекту «Українські митці 1920-х у фокусі радянських спецслужб».
 
Коментар
27/07/2021 Понеділок
26.07.2021
25.07.2021
24.07.2021