Україну зобов'язали прибрати гасло «Героям слава!» з нової футбольної форми

10 Червня 2021, 18:28
Гасло 974
Гасло

Європейський футбольний союз (УЄФА) вимагає від України прибрати з нової форми національної збірної з футболу гасло «Героям слава!». Скаргу до союзу подала Росія.

Про це повідомляє «Радіо Свобода»

В УЄФА заявили, що розміщене всередині футболки гасло, яке використовували протестувальники під час Революції гідності, є «явно політичним за своїм характером», повідомляє агентство AFP. 

При цьому в УЄФА зазначили, що обриси Української держави з футболки прибирати не треба, оскільки зображені там кордони є визнаними ООН «територіальними межами» України. В УАФ повідомили Радіо Свобода, що зараз ведуть переговори з УЄФА з цього питання.

«Отримали лист на цю тему від УЄФА, і зараз наші юристи його вивчають, ведуть переписку з УЄФА. Немає в мене цього листа, він у юристів, тому не можу сказати (як сформульована вимога – ред.). Я думаю, (заява – ред.) буде ближче до кінця дня, коли буде результат переговорів», – заявив у коментарі Радіо Свобода представник Української футбольної асоціації.

Читайте також: На Волині не перейменували вулиці, які названі на честь російської депутатки і окупантки Валентини Терешкової

 

Коментар
27/07/2021 Понеділок
26.07.2021
25.07.2021
24.07.2021