У Луцьку запрошують на нову музейну екскурсію

12 Травня 2021, 16:46
4310

З нагоди Міжнародного дня музеїв, усіх охочих запрошують на першу екскурсію «Братське подвір’я. Живі історії ранньомодерного Луцька».

Про це повідомили на сторінці Музею історії Луцького братства у фейсбуці.

«Найчастіше буває так, що коли ви наблизились до нашої історичної перлини – Старого міста, то не помітивши на вході до нього чогось особливого швидко його минаєте, і простуєте далі у пошуках старовини. Зупиніться! Ви несанкціоновано проникли в місто на маґдебурзькому праві», – йдеться у дописі.

Екскурсовод Олена Бірюліна розповість як виглядав сучасний майдан «Братський міст» у далекому XVII столітті, екскурсанти подумки пройдуть міську В’їзну браму та почують живі історії з повсякденного життя ранньомодерного люду.

Екскурсія відбудеться 16 травня та розпочнеться о 16:00. Збір екскурсантів біля Музею історії Луцького братства (вул. Йова Кондзелевича,5).

3

Читайте також: Волинський краєзнавчий музей та його відділи змінюють графік роботи

Інформаційна складова цієї нової музейної екскурсії  буде видозмінюватися та наповнюватиметься новими деталями.

Сталою наскрізною темою буде знайомство зі створеним в 1617 році у волинській столиці православного братства Милосердя, з появою якого на північно-східній околиці «міста в мурах» сталися значні урбаністичні зміни.

Завершуватиметься екскурсія традиційним відвідуванням одного з найзагадковіших підземель міста – підцерковної братської крипти.

Телефон для довідок: +380 95 785 2481.

Коментар
Код блоку:
31/01/2023 Вівторок
31.01.2023
30.01.2023