У територіальному центрі Луцька привітали ветеранів Другої світової війни

07 Травня 2021, 11:01
716

У Територіальному центрі міста Луцька напередодні Дня пам’яті та примирення і з нагоди сімдесят шостої річниці Перемоги над нацизмом привітали ветеранів Другої світової війни.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

На жаль, у зв’язку з пандемією COVID-19 цього року для ветеранів у територіальному центрі не було святкового вогника з концертними номерами, адже такий захід завжди був хорошою нагодою поспілкуватися, згадати далекі фронтові роки та загиблих побратимів.

До слова, на обліку в територіальному центрі перебуває 320 людей, які мають статус ветерана війни, з них – 20 інвалідів війни та 19 учасників бойових дій. І лише один ветеран війни проживає на території приєднаних населених пунктів.

Читайте також: «Родинні історії війни»: Український інститут національної пам'яті розпочинає всеукраїнську акцію

Особисто подякувати кожному фронтовику за їх подвиг до Територіального центру завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та перший заступник департаменту соціальної політики Тетяна Корецька.

Ті, хто сьогодні прийшов до територіального центру отримали продуктові набори. Крім того, працівники установи соціальної допомоги відвідають ветеранів вдома та вручать їм такі ж подарунки, придбані коштом бюджету громади. Загалом працівниками територіального центру для людей поважного віку буде передано 100 продуктових наборів.

Читайте також: Як у Луцьку відзначать День пам'яті та примирення

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром