Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Надія Свігун
Надія Свігун

Відійшла у вічність авторка книжки про село Дольськ

10:53 07.04.2021
466

З глибокою скорботою мешканці села Дольськ, Турійського району повідомили про непоправну втрату.

У суботу, 3 квітня відійшла у Вічність вчителька-пенсіонерка, яка викладала німецьку мову у місцевій школі, авторка книжки «Моє рідне село» Надія Дем’янівна Свігун.

Вона народилась у роки Другої світової війни, їй не судилось побачити батька, який загинув на фронті. Можливо, це й спонукало Надію Дем’янівну до дослідження минулого. Вона зібрала безцінні матеріали про визволення рідного села й ініціювала створення музею в школі.

На запрошення шкільних краєзнавців свого часу у Дольськ приїжджали колишні фронтовики з різних куточків Союзу.

У час становлення незалежної України Надія Дем’янівна була серед ініціаторів будівництва у Дольську православного храму Святої Параскеви УКЦ Київського патріархату, доклала вона зусиль і до створення церковного хору.

Ще одне її дітище – книжка «Моє рідне село», у якій згадала про кожного односельчанина…

Земляки й колеги Надії Дем’янівни шанували її за людяність, доброту й щире серце. Вона допомагала усім, чим тільки могла. Коли уряд Німеччини виплачував кошти колишнім остарбайтерам Надія Дем’янівна перекладала документи й готувала звернення німецькою.

Незважаючи на своє нелегке життя, вона завжди була оптимісткою, вміла зарядити позитивом, створити гарний настрій, підтримати у скрутний момент.

У молодості, коли ще не вчителювала, Надія Дем’янівна працювала у сільській бібліотеці і там вирувало життя – були концерти, вистави, вечорниці.

Світла пам'ять про цю хорошу людину назавжди залишиться у серцях всіх, хто її знав.

Колишні учні, колеги та односельчани Надії Дем’янівни схиляють голови в скорботі й приєднують свої молитви за вічний спочинок її доброї душі в Царстві Небесному.

Редакція Район.Історія висловлює співчуття рідним та близьким

Коментарі
Загрузка...
19 квітня
Вчора
17.04.2021
16.04.2021
15.04.2021
14.04.2021
13.04.2021
12.04.2021