Столітнє фото солдата з горном

10 Листопада 2020, 17:13
Калиник Колодченко 1281
Калиник Колодченко

Письменниця та дослідниця османської історії Олександра Шутко долучилася до флешмобу від Район.Історія. 

Вона поділилася родинною історією про її прапрадіда Калиника Колодченко із Херсонщини, який надіслав фото часів Першої світової війни своїй дружині – Феодосії Купріянівні. Допис Олександра розмістила на власній сторінці у Facebook.

Цікавим є те, що на світлині солдат тримає у руках горн. Цей музичний інструмент не вживався в оркестрах, але успішно застосовувався в армії як сигнальний інструмент. 

«А це мій прапрадід Калиник Колодченко з Херсонщини, який надіслав дружині, моїй прапрабабусі Феодосії Купріянівні (померла 1984 року на Волині у 96 років) фото з армійської служби в Олександрівську Катеринославської губернії (нині Запоріжжя). Фото зроблене у фотоательє «Коганѣ Г. Д.», яке проіснувало з 1912 до 1915 року в Олександрівську, на вулиці Трамвайна, 24.», – йдеться у дописі пані Олександри.

 

Нагадаємо, що долучитися до флешмобу від Район.Історія може кожен бажаючий! Для цього потрібно написати звідки ваші предки та де вони воювали, додати фотографію та розмістити допис на власній сторінці у Facebook із хешегом #Родинна_Історія. При цьому обов'язково тегнути Район.Історія.

Читайте також: Лучанка поділилася родинною історією про Першу світову війну

Коментар
05/06/2023 Понеділок
05.06.2023
04.06.2023