Складіть пазл портрету принца Йоганна Ангальт-Цербста

02 Листопада 2020, 18:00
Принц Йоганн Ангальт-Цербстський 1783
Принц Йоганн Ангальт-Цербстський

Мистецька спадщина художника Лукаса Кранаха Старшого є унікальною! Твір цього чудового портретиста та гравера епохи Відродження  є лише один на всю Україну і міститься він у музейній колекції Луцька.

На портреті зображений німецький принц Йоганн ІV Ангальт-Цербстcький. Саме з роду Цербстів була Софія Авґуста Фредеріка Ангальт-Цербст-Дорнбурґ, або всім відома російська імператриця Катерина II.

Таємничий дворянин був старшим сином принца Ернста Ангальт- Цербста та герцогині Маргарет. Освіченого та врівноваженого Йоганна, правителя князівств Ангальт-Дессау та Ангальт-Цербсту, вельможі часто використовували як посередника у суперечках.

За дорученням імператора Карла V, Йоганн вів переговори в його конфлікті з Мартіном Лютером та з Бранденбурзьким судом від імені короля Данії Крістіана II. 

Історія появи «Портрету Йоганна Ангальт-Цербста» (1504 – 1551), що датується XVI століття у Луцьку дивує. Більше про це читайте в матеріалі Врятований принц: у Луцьку є картина знаменитого художника епохи Відродження.

Читайте також: Складіть пазл з портрета Ванди Чорторийської

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром