Пантеон української слави Івана Корсака: фільм про життя та творчість журналіста й письменника

05 Вересня 2020, 11:42
Фільм про Івана Корсака 3293
Фільм про Івана Корсака

Опублікували фільм про життя та творчість заслуженого журналіста України, письменника та Почесного громадянина міст Луцька і Каменя-Каширського Івана Феодосійовича Корсака «Пантеон української слави Івана Корсака».

Фільм з'явився на ютуб-каналі літературної агентки автора Ольги Волкової.

У кадрах стрічки про Івана Корсака з’являються: письменник Михайло Слабошпицький, волинська поетеса, заслужена вчителька України Ніна Горик, журналіст, письменник, шеф-редактор газети «Вісник+К» Євген Хотимчук, директорка Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Людмила Стасюк, письменники Світлана КороненкоАндрій КриштальськийМикола Кучерепа, режисерка Наталія Коломієць, мистецтвознавиця Зоя Навроцька, а також сім’я – дружина Марія Корсак, син Віктор Корсак та невістка Леся Корсак.

Друзі та близькі пригадали життєвий і творчий шлях Івана Корсака, його надзвичайну продуктивність, уважність до деталей, оригінальне письмо та вміння повернути в пам’ять нащадків відомих волинян, розкиданих по світу. Також дивувалися терпінню в пошуках архівами, бажанню «передати дух минувшини» та здатністю передати історичні події через характери, почуття і дії цікавих персонажів.

Читайте також: У Луцьку презентували фільм про життя й творчість письменника Івана Корсака

Більше дивіться у фільмі:

Читайте також«Народна трибуна» Івана Корсака: як працювала «бунтівна» газета на початку незалежності

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024
19.06.2024