Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Луцькі модники 90 років тому

09:00 25.07.2020
5245

Яким наш Луцьк був раніше, нам можуть розказати лише очевидці тих часів, спогади та старі фотографії. Цікаво було б відтворити атмосферу хоча б 1930-х років нашого міста, наприклад, влітку.

Що робили лучани, куди ховались від сонця, де відпочивали, яку музику слухали. Вулиці, площі, сквери, пляжі, будинки, корти – все, якщо говорити мовою світлин, у нас вже було майже 90 років тому.

Читайте також: Як одягали маленьких волинян у міжвоєнний період. ФОТО

У пам’яті тих, хто старші від нас і кого безмежно поважаємо, місто було не таким. Як люблять розказувати старожили, воно було зовсім іншим: «тут був сквер», «ось тут пам’ятник на перехресті», «там магазин на розі», «тут була аптека».

Ці розповіді, а інколи інтернет-дискусії можна читати нескінченно, бо часто вони підкріплені цікавими родинними фото, які показують різні куточки нашого міста. Але дуже часто таким воно залишиться лише на старих пожовклих фотографіях.

Читайте також: На території Великої Волині працювало 25 майстерень із виготовлення капелюшків

Для чого ми знову хочемо показати вам старі фото Луцька? Можливо, щоб зберегти або відновити його кращі риси, традиції, але хочеться якомога докладніше показати, як змінювалось воно та його мешканці.

Погодьтесь, атмосфера міста – це в першу чергу люди. Її може створювати, скажімо, навіть людина, яку ви бачите на фото в цей момент, а вона може відпочивати, читати, варити каву. На кожній окремо взятій вулиці, кафе, дворику, парку, пляжі Луцька була своя атмосфера.

Читайте також: Весняні стильні волинянки 1930-х років. ФОТО

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
10 серпня
Сьогодні
Вчора
08.08.2020
07.08.2020
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020