Район.in.ua

Район.in.ua – це мережа гіперлокальних інтернет-видань. 

Водночас сайт Район.in.ua – це ЗМІ, який об’єднав усю мережу і дає можливість нашим читачам стежити за процесами, які відбуваються на Волині в цілому.

Гіперлокальні медіа є обмеженими тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці).

Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію: новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці.

Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила.

Щоденне, оперативне, актуальне та всебічне висвітлення життя райцентру та району — ось завдання, над яким працюють редакції мережі  Район.in.ua:

  • Ми пишемо на актуальні теми та висвітлюємо гострі проблеми.
  • Ми розповідаємо про відомих людей і відкриваємо нові таланти та особистості містечка та району.
  • Ми реагуємо на звернення наших читачів, аби допомогти їм вирішити проблеми. 
  • Ми наближаємо політиків та владців місцевого рівня до людей, даючи можливість спілкуватися і обмінюватися думками на сторінках видань.
  • Ми забезпечуємо можливість спілкування через коментарі на сайті, а також повідомлення «народних журналістів».

Район.in.ua – це не просто перелік назв окремих видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося один в одного. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми пропонуємо журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. Технічні можливості веб-платформи та професійний підхід журналістів мережі дозволяють вийти на новий рівень місцевим ЗМІ.

Бренд Район.in.ua наразі об'єднує 28 інтернет-ресурсів.

Зокрема життя Волинської області висвітлюють видання Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ.

У Рівненській області діє сім сайтів: Район.РівнеРайон.Острог Район.Гоща. Район.Корець. Район.ДемидівкаРайон.СарниРайон.Дубно

У 2018 році у мережі Район.in.ua запрацював діловий проєкт Бізнес.Район про ділове життя Волині.

У 2020-му запрацював сайт Спорт на Районі – видання для вболівальників, спортсменів-професіоналів та аматорів, шанувальників активного і здорового способу життя і для всіх, кому цікаве спортивне життя Волині та Рівненщини, і сайт Район.Медицина, який інформує про стан медичної галузі у Волинські та Рівненській областях.

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі холдингу CID MEDIA GROUP, який володіє проєктами Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm.

21/06/2021 Понеділок
21.06.2021
20.06.2021
19.06.2021
18.06.2021